АТ-463-16 автомат продажу 16-ти видів товару

АТ-463-16 автомат продажу 16-ти видів товару (розмір 98х68х7мм: телефонних карт, презервативів і т.п.) 
ПАТ "Томак", пропонує автомат АТ-463-16, що призначений для продажу шістнадцяти видів штучних товарів, (тобто телефонних карток і презервативів, ліків, а також інших засобів особистої гігієни розміром 98х68х7мм). 
Автомат має купюроприймальний механізм, який дозволяє приймати 1, 2, 5, 10 й 50 гривневі купюри. Корпус автомата поліграфічними плівками з рекламного характеру. Для російських замовників купюроприймальний механізм може бути переналагоджений на прийом купюр національного банку РФ. Купюра, яка не відповідає вимогам Національного банку, буде відбракована. 
Автомат простий в експлуатації, для обслуговування не потрібно спеціальних навичок при завантаженні його картками й інкасації. Доступна інструкція дозволяє легко програмувати автомат і працювати зі статистикою проданих одиниць кожного продукту, і суми отриманих грошей. 

Автомат створений із використанням новітніх досягнень в області мікроелектроніки, має здатність до самодіагностики й цілий ряд сервісних функцій, що дозволяють вести облік кількості проданих карток кожного типо-номиналу, кількості прийнятих купюр і суми отриманих грошей. 

Шафа автоматів виконана зі сталі товщиною 1,5 мм, оснащений сигналізацією. Кнопки вибору карт металеві. Двері автомата зачиняються в трьох точках по довжині шафи. Установка автомата здійснюється шляхом кріплення його на стіну. 
По окремому замовленню механізми видачі можуть бути адаптовані під інші штучні товари, габаритні розміри, упаковки яких не перевищують 7 мм по товщині, 68 мм по ширині й 98 мм по довжині (але не більше 120 мм по діагоналі).За замовленням список додаткових функцій може бути істотно розширений. Розрахунковий строк експлуатації автомата 10 років 

Технічні характеристики торговельного апарата:
• Кількість видів продаваних товарів 16 шт.
• Габаритні розміри (ширина-глибина-висота) 670x220x1080 мм
• Електроживлення - 220 В 50 Гц; 
• Годинне споживання електроенергії 0,1 квт.ч
• Ємність касет для карток 40 шт. 
• Маса автомата, не більше 75 кг;